• Zawieszenie zajęć

• Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie szkoły i oddziału przedszkolnego zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W dniu 12 i 13 marca szkoła zapewnia dzieciom opiekę świetlicową od godziny 7.00-16.00.

• Profilaktyka zdrowotna

• Zgodnie z rekomandecjami Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa apelujemy do rodziców o nie przesyłanie przeziębionych i chorych dzieci do przedszkola lub szkoły.

• Spotkanie informacyjne

• Drodzy Rodzice dzieci zamieszkałych na terenie obwodu szkoły, czyli w miejscowościach Bartodzieje, Dębina, Kaliska, Kobylec, Łęgowo, Mikołajewo, Orla, Ostrowo Młyn, Pokrzywnica, Rgielsko, Wiatrowiec, Wiatrowo Las, Wiatrowo os. Leśne.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące naboru do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej, które odbędzie się 13 lutego 2020 roku o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej (ul. Kolejowa 14).

• Szanowni Państwo,

ustalam przerwę w funkcjonowaniu oddziału przedszkolnego w dniach od 28.01 -06.02.2020 roku oraz 09.04 - 14.04.2020 roku.

W dniu 27 stycznia oraz 7 lutego odddział będzie czynny w godzinach 8.00-13.00.

Danuta Chosińska