• Drzwi Otwarte

• W naszej szkole odbyły się Drzwi Owarte dla Uczniów i Uczennic oraz Rodziców, którzy mogli poznać naszą szkołę. Zebranych przywitała p. Dyrektor by następnie oddać głos Danucie Chosińskiej - nauczycielce języka niemieckiego, która opowiedziała o funkcjonowaniu szkoły i jej sukcesach. Następnie wystąpiła p. Kinga Basiura wiceprzewodnicząca Rady Rodziców i Rada Samorządu Uczniowskiego. Po prezentacji Rodzice i Uczniowie udali się wraz z nauczycielami na zwiedzanie szkoły, podczas którego dzieci miały okazję zobaczyć, jak wygląda nauka języka angielskiego z tabletami, mogli potańczyć ze starszymi koleżankami i wziąć udział w warsztatach plastycznych.

• Egzamin gimnazjalny 2019

• Informujemy, że egzamin gimnazjalny z części humanistycznej odbędzie się w środę zgodnie z planem. W związku z trwającą akcją protestacyjną, będziemy na bieżąco informować, czy pozostałe części egzaminu odbędą się w terminie.

• Strajk szkolny

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W związku z brakiem porozumienia między stroną rządową a związkami zawodowymi, informuję, że większość nauczycieli naszej szkoły przystępuje dnia 8 kwietnia do strajku.

Informuję również, że nie jestem w stanie zapewnić uczniom udziału w zajęciach dydaktycznych oraz należytego bezpieczeństwa.