• #Program SKS

• Podstawowym założeniem programu Szkolny Klub Sportowy jest upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Program jest realizowany od 2017 roku w szkołach na terenie całej Polski. Uczestnicy korzystają w naszej szkole z bezpłatnych zajęć sportowych prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego.

• Egzaminy gimnazjalne

• SZANOWNI PAŃSTWO

Protestu dzień czwarty.

Uprzejmie informuję, iż otrzymałem od Dyrektorów potwierdzenie przeprowadzenia części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego bez zakłóceń i z zgodnie z harmonogramem. Dyrektorzy także potwierdzają, że szkoły są gotowe do ostatniej części egzaminu gimnazjalnego.

• Strajk szkolny

• 8 kwietnia rozpoczął się strajk pracowników oświaty. Trwa on do odwołania. Informację o przywróceniu zajęć podamy na stronach szkoły. Jednocześnie przypominamy, że dni 10-12 i 15-17 kwietnia są dla klas, które nie piszą egzaminów dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych, o czym byliście Państwo informowani na początku roku szkolnego.