• Rekrutacja

• W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że terminarz rekrutacji, kryteria oraz wnioski do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego znaleźć będzie można na stronie internetowej szkoły na początku lutego.

Zasady naboru dzieci z obwodu i spoza obwodu do klas 2-8 również zostaną ogłoszone na początku lutego.

• Dni wolne

• Szanowni Państwo!

W czasie zimowej przerwy świątecznej w dniach 23, 27, 30, 31 grudnia 2019r. oraz 2 i 3 stycznia 2020r. w dni wolne od zajęć dydaktycznych szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze.
            W tym czasie nie kursują autobusy szkolne.

Dzieci w tych dniach są przyjmowane do świetlicy w godzinach od 7.00 do 8.00
            i mogą zostać do godz. 16.00 (nie będzie obiadów).

• Przerwa w oddziale przedszkolnym

• Na podstawie Zarządzenia Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu z dnia 22 listopada 2019 roku, ustalam przerwę w funkcjonowaniu oddziału przedszkolnego w dniach od 23 do 31 grudnia 2019 roku. W dniach 23, 27, 30, 31 grudnia 2019 roku uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu mogą skorzystać z opieki w świetlicy szkolnej. Danuta Chosińska

• Zabawa karnawałowa

• Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej zaprasza wszystkich: rodziców, nauczycieli, przyjaciół szkoły. Im będzie nas więcej tym więcej uzbieramy pieniędzy. Im więcej pieniędzy tym więcej zrealizowanych projektów dla naszej szkoły 😊.

• Opieka stomatologiczna

• Informujemy, że Gmina Wągrowiec podpisała porozumienie z Gabinetem Stomatologicznym "Mediroot" Urszula Korzeniowska, ul. św. Wojciecha 16, 62-100 Wągrowiec.

Pobieranie świadczeń wymaga pisemnej zgody rodziców. Świadczenie odbywa się w obecności rodzica.