• Konkurs na Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej

• Dnia 4 lipca 2019 roku odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Po dokonaniu oceny przedłożonych przez kandydatów dokumentów, wysłuchaniu kandydatów i dyskusji członków Komisji, Komisja przystąpiła do głosowania. W wyniku głosowania Komisja Konkursowa wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu, którym jest Pani Danuta Chosińska. Funkcję obejmie 1 września 2019 roku.

• Egzaminy poprawkowe

• Terminy egzaminów poprawkowych

MATEMATYKA

wtorek 27.08.2019 , godz.900

Katarzyna Budzeń

Katarzyna Dolata

Lidia Siemianowska

wtorek 27.08.2018 , godz.900

Katarzyna Makiej

Wioleta Szafran

Roman Budzyński

JĘZYK ANGIELSKI

środa 28.08.2019 , godz.900

Katarzyna Budzeń

Dorota Kuryłowicz

• Dodatkowe kryteria naboru w związku z dużą ilością kandydatów

• Wszystkich rodziców/prawnych opiekunów, którzy złożyli wnioski o przyjęcie dzieci do Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Wągrowcu do klas: II, III, VII i VIII proszę o złożenie dodatkowych informacji, które pozwolą na dokończenie rekrutacji.

Prosimy o zaznaczenie kryteriów postępowania rekrutacyjnego, a następnie zgodnie z zaznaczonymi kryteriami, wypełnienie i załączenie odpowiedniego oświadczenia/oświadczeń.

• Wyniki naboru

• W związku z dużą ilością kandydatów spoza obwodu szkoły, chcących realizować obowiązek nauki w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Wągrowcu od roku 2019/2020 informuję, że zwróciłam się do organu prowadzącego szkołę o ustalenie dodatkowych kryteriów naboru.

Po uzyskaniu odpowiedzi, zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowani o rodzaju i terminie dostarczenia wymaganych dokumentów.