• XXIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

• 5 marca odbył sie XXIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce - etap powiatowy w Golańczy. W konkursie wzięło udział 6 uczniów z naszej szkoły: Agata Gajewska, Katarzyna Kamińska i Jacek Broniewski z klasy 4, Marta Radkiewicz i Paulina Siódmiak z klasy 8 oraz Roma Ostojska z klasy 3 gimnazjum. Na etapie rejonowym 25 kwietnia o tytuł finalisty powalczą 4 osoby: Jacek Broniewski, Marta Radkiewicz, Paulina Siódmiak i Roma Ostojska. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Trzymamy kciuki za zwycięską czwórkę na kolejnym etapie konkursu. Uczniów przygotowuje p. Wioleta Szafran.

• Wizyta przedszkolaków

• 8 marca klasę 2a odwiedziły przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu. Uczniowie zaprezentowali poznane tańce i piosenki. Na twarzach wszystkich gościły uśmiechy.

• Drzwi otwarte

• Zapraszamy Rodziców oraz naszych przyszłych Uczniów i Uczennice na Drzwi otwarte w naszej szkole, które odbędą się w sobotę 23 marca o godzinie 12.00.

• Teatr "Szpak Fryderyk Polski"

• Klasa pierwsza udała się na spektakl w Gnieźnie. Spektakl opowiadał o tolerancji i akceptacji dzięki temu, że jesteśmy różni świat jest ciekawsy, dla każdego jest miejse i można żyć w zgodzie.