• Starsi młodszym

• Uczennice klasy 8b - Paulina Siódmiak, Agata Grabowska i Marta Radkiewicz przygotowały gry i zabawy integracyjne dla pierwszoklasistów.

• Spotkanie z panią Dorotą Kreskowiak

• 18 marca odbyło się spotkanie z panią Dorotą Kreskowiak z Księgarni Locum, która zachęcała dzieci do czytania książek - "Kto czyta nie pyta". W trakcie zajęć dzieci rozwiązywały rebusy, quizy, kalambury związane z literaturą światową dla dzieci.

• Gabriela Konwińska laureatką konkursu

• 23 marca odbyła się XI edycja Wojewódzkiego Konkursu o Powstaniu Wielkopolskim. Finalistami naszej szkoły zostali Kamil Szulc, Aleksander Stachelek, Jan Grybowicz z klasy 8, Gabriela Konwińska z klasy 7 oraz Aleksandra Szkudlarek i Joanna Koczorowska z klasy 3 gimnazjum. Ostatecznie laureatką została Gabriela Konwińska zajmując 3 miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy ogromnej wiedzy o powstaniu wielkopolskim 1918-1919.

• Powiatowy Konkurs Języków Obcych

• Nina Domagała zajęła drugie miejsce w VI Powiatowym Konkursie Języków Obcych w kategorii język angielski. Konkurs został zorganizowany dnia 23 marca 2019 roku przez Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Wągrowcu. W tym roku uczestnicy wykazali się wiedzą zarówno leksykalno - gramatyczną, jak i znajomością rezerwatów przyrody. W związku z tą tematyką została zorganizowana wycieczka do rezerwatu "Dębina", gdzie leśnicy podzielili się informacjami na temat życia w lesie, pracy leśników oraz pokazali najcenniejszy eksponat - pomnik przyrody- dąb "Korfanty". W konkursie brał udział także Tomasz Mycielski.