• Przedstawienie w MDK

• Klasa pierwsza wzięła udział w spektaklu "Humorek Wodorek i przyjaciele" w MDK w Wągrowcu. Przedstawienie opowiadało o higienie i dbaniu o zdrowie.

• I miejsce Julki na konkursie

• W sobotę 23 lutego odbył się XII Powiatowy Turniej Recytatorski „Między Wierszami", zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej pod czujnym okiem dyrektora OPP Karola Krusia. Komisja w składzie: Małgorzata Osuch - przewodnicząca, Henryka Kaczmarek-Piwońska i Dorota Kurzyńska-Kreskowiak, po wysłuchaniu 42 uczestników, postanowiła przyznać pierwsze miejsce Julii Przybylskiejw dwóch kategoriach - kategorii recytacji uczniów klas VII, VIII i gimnazjów oraz w kategorii poezja śpiewana.

• "Zerówka" na Kolejowej

• Miło jest nam poinformować, że decyzją Rady Gminy Wągrowiec, w roku szkolnym 2019/2020, zostanie otwarty oddział przedszkolny "zerówka".

• "Dziadek do orzechów"

• Klasa pierwsza obejrzała film fabularny na podstawie książki E.T.A. Hoffmanna "Dziadek do orzechów" - mała Klara nagle znajduje się w świecie, gdzie zabawki ożywają.

• "Marynka" dla WOŚP

• Około 5 kg monet o różnych nominałach przyniosła dziś do biblioteki szkolnej Agata Bonkowska z klasy 4a. Zbierała je rok, aby wrzucić je do puszki z logo WOŚP. Agacie towarzyszyły jej koleżanki z klasy, które wraz z wychowwczynią p. Lidią Hermann również zbierały pieniądze, by przekazać je na zakup sprzętu specjalistycznego dla szpitali dziecięcych, co jest tegorocznym celem finału WOŚP. Dziewczyny wrzucały monety do puszki przez trzy przerwy!. Na zdjęciu Kasia, Agata, Jaśmina, Zuzuia, Gabrysia i Agata z 4a.