• Zmiany w Wewnątrzszkolnym systemie oceniania

• ZMIANY W WEWNĄTRZSZKOLNYM SYSTEMIE OCENIANIA od 25.03.2020

1. W celu weryfikacji wiedzy i umiejętności ucznia w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 gdy realizacja zadań szkoły odbywa się z wyk
          • Wyniki rekrutacji

• Na drzwiach wejściowych szkoły opublikowana została lista zakwalifikowanych uczniów spoza obwodudo zerówkii klasy pierwszej. Kandydaci z obwodu przyjmowani są obligatoryjnie i nie znajdują się na liście. O wynikach rekrutacji można dowiadywać się telefonicznie lub mailowo.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej są zobowiązani do dnia 2 kwietnia złożyć potwierdzenie woli. Można je znaleźć tu: https://spkonopnicka.edupage.org/a/rekrutacja.

• Próbny egzamin ósmoklasisty

• Od poniedziałku do środy każdy uczeń będzie mógł rozwiązać próbne testy ósmoklasisty. Rozwiązanie testów jest dobrowolne, dla chętnych uczniów. Jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w próbnym egzaminie, a nie ma możliwości dostępu do Internetu, prosimy o kontakt ze szkołą.

• 30 marca br. (poniedziałek), ok
          • Kształcenie na odległość

• Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice,

znaleźliśmy się w nietypowej sytuacji, ale postaramy się jako szkoła, aby kształcenie na odległość przebiegało w formie, jak najbardziej dopasowanej do Waszych i Państwa potrzeb i możliwości.

W ostatnim tygodniu wraz z Radą Rodziców i wychowawcami staraliśmy się zorientować, jakie są oczekiwania rodziców względem planowanego przez MEN wprowadzenia kształcenia na odległość.