• Warto pomagać...

• W sobotę dnia 20 września o godzinie 16.00 na terenie Centrum Zdrowia i Aktywnej Rekreacji Wielspin w Wągrowcu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. ''Warto Pomagać'', zorganizowanego przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Subregionu Pilskiego. Prace miały nawiązywać do hasła : ''Warto Pomagać'' oraz do działań organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej z terenu powiatu wągrowieckiego.

• Konkursy przedmiotowe

• Etapy szkolne konkursów przedmiotowych odbędą się:

październik

16 Wojewódzki Konkurs Fizyczny

17 Wojewódzki Konkurs Chemiczny

24 Wojewódzki Konkurs Historyczny

6 Wojewódzki Konkurs Matematyczny

7 Wojewódzki Konkurs Geograficzny

13 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

• Dokumenty szkolne do konsultacji

• Szanowni Rodzice!

Poniżej przedstawiamy propozycję Programu Wychowawczego i Programu Profilaktyki gimnazjum.

Zgodnie z rdz. V, pkt 7 Statutu gimnazjum, Rada Rodziców współtworzy program wychowawczy i profilaktyczny szkoły. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami. Jeżeli uważacie Państwo, że należy wprowadzić jakieś zmiany, prosimy o kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy gim1gmw@interia.pl.

• Parking dla rowerów

• W poprzednim roku szkolnym Rada Rodziców, ze względu na zbyt małą ilość "miejsc parkingowych" dla rowerów, postanowiła zakupić dodatkowe stojaki na rowery. Nowe stojaki cieszą się tak dużym powodzeniem, że niedługo zabraknie i tu miejsc.

Co to jest? Żółte brzydkie i do niczego nie pasuje...?

• Ruszył remont boiska szkolnego

• Ruszył remont boiska szkolnego - Obrazek 1 Ruszył remont boiska szkolnego - Obrazek 2

Ruszył remont boiska szkolnego. Przypomnijmy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na wymianę nawierzchni wraz z doposażeniem boiska sportowego. Całość projektu to kwota ponad 430 tys. zł. Dofinansowanie z MSiT to kwota blisko 216 tys. zł. Pozostałą część dofinansuje Urząd Gminy Wągrowiec. Warunkiem przyznania dotacji była działalność klubu sportowego przy szkole.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

• Przeciętą wstęgą uczniowie klasy 3a i 3d rozpoczęli rok szkolny 2014/2015. Minutą ciszy upamiętniono dzień wybuchu II Wojny Światowej i ofiary tej wojny.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 - Obrazek 1

Witamy nowych uczniów klas pierwszych. Mamy nadzieję, że nauka w naszej szkole Wam się spodoba. smiley