• Świetny wynik "drużyny" p. Gaertner

• W Konkursie Przyrodniczym zorganizowanym w ramach V Pikniku Naukowego pod hasłem "Uczeń potrafi" w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach, drużyna naszej szkoły w składzie: Agata Redosz, Zuzanna Babicz, Klaudia Milewska, Michał Brzeziński zajęła pierwsze miejsce.

Świetny wynik "drużyny" p. Gaertner - Obrazek 1Świetny wynik "drużyny" p. Gaertner - Obrazek 2

• Znakomita gra aktorska

• Szkolny Teatr bez Nazwy wziął udział w XIV Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Robakowie. Nasi artyści zaprezentowali się świetnie. Występy oceniało profesjonalne jury, m.in. aktorka Teatru Nowego, pani Edyta Łukaszewska. Wiktoria Zdrojewska otrzymała nagrodę za znakomitą grę aktorską, a Marcelina Górska wyróżnienie również za znakomitą grę aktorską. Aktorów przygotowywała p. Barbara Orzoł.

• Kuba dał czadu

• Jakub Andrzejewski zdobył trzecie miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Młodych Instrumentalistów we Wrześni.

• Weronika Karczewska i jej pasja

• Weronika Karczewska i jej pasja - Obrazek 1

Weronika Karczewska, uczennica klasy 1a, jest znana ze swojego zamiłowania do kąpieli zimą w lodowatej wodzie.jeziora.Tym razem wzięła udział w Grand Prix Polski w ratownictwie medycznym, gdzie zajęła następujące miejsca: 7 miejsce w ratowaniu kombinowanym, 8 miejsce na 100 metrów jako ratownik, 11 miejsce w holowaniu manekina na 50 m i 12 miejsce w holowaniu manekina na 100m.

• Wycieczka 2c

• ZDJĘCIA

W niedzielę dnia 25 maja wybraliśmy się na dwudniowy biwak do Kamienicy. Ze szkoły wyruszyliśmy rowerami o godzinie 15:00, a na miejscu byliśmy około godziny 17:00. Gdy dotarliśmy, rozpakowaliśmy się, obejrzeliśmy cały ośrodek, a potem udaliśmy się nad jezioro. Pogoda nam sprzyjała, więc korzystając z okazji, niektórzy z nas zaliczyli pierwszą w tym roku kąpiel w jeziorze. Po godzinie wróciliśmy do ośrodka. Tam mieliśmy czas wolny. Część z nas udała się do sklepu, aby wyposażyć się w przekąski oraz napoje, inni natomiast aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu np. grając w światkówkę. W godzinach wieczornych wspólnie usiedliśmy przy ognisku, zjedliśmy kiełbaski, a potem powróciliśmy do naszych wcześniejszych zajęć. Następnie aby rozładować energię, udaliśmy się na parkiet taneczny. Grała muzyka, każdy śpiewał, tańczył. Śmiechu było co nie miara. Gdy zrobiło się już zupełni