• Helena Klessa mistrzynią Wielkopolski

W minioną sobotę, 14 lutego br., w kompleksie poznańskich Term Maltańskich odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu, podczas których zawodniczka Nielby Wągrowiec – Helena Klessa – zdobyła złoty medal w wyścigu na 400 m stylem dowolnym w kategorii 13-15 lat, uzyskując czas 4 min. 38,89 s.

• Nagrody i wyróżnienia w szkolnym konkursie

• Jury Międzyklasowego Konkursu "Nieobcy Język Obcy" postanowiło nagrodzić dodatkowo następujące osoby: Joanna Łukasiewicz kl. 1b, Sylwia Przybylska kl. 1c za najlepsze wykonanie piosenki Łukasz Borkowski kl. 2a, Julia Wiecanowska kl. 2a, Kinga Kucharska kl. 3d za piękną kreację aktorską Kac
          • Nieobcy język obcy

• Zdjęcia już są. Sprawdź w galerii.

Trzecia edycja Konkursu Międzyklasowego "Nieobcy język obcy", potocznie nazywana Dniem Języków Obcych, odbyła się w tym roku w przeddzień Walentynek, które były tegorocznym motywem przewodnim występów klas. Nagroda główna dla zwycięskich klas w danym roczniku - pizza dla całej klasy, ufundowana została przez Radę Rodziców.

• Wymiana okien

• Urząd Gminy przeznaczył fundusze na wymianę drewnianych okien w małym budynku szkolnym. Okna w małym budynku były już bardzo zniszczone, często nie domykały się, wskutek czego temperatura zimą w salach lekcyjnych mimo ogrzewania, była bardzo niska. Po wymianie różnica odczuwalna była natychmiast.

• Metamorfozy...

• Metamorfozy... - Obrazek 1 Metamorfozy... - Obrazek 2

Metamorfozy... - Obrazek 3

Znacie ją na pewno, widujecie na przerwach. Aż trudno uwierzyć, że ta średniowieczna niewiasta, to ta sama Michalina w przepięknej piżamce w panterkę. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej metamorfoz Michaliny kliknijcie na FB - Chmurnicy.

• Sukcesy naszych absolwentów

• Cieszy nas - nauczycieli bardzo fakt, że nasi byli uczniowie rozwijają swoje zainteresowania. Wielokrotnie nagradzani będąc uczniami naszej szkoły teraz również odnoszą sukcesy.

Agata Ratajczak z 3C zdobyła I miejsce, a Kornelia Kuklińska z 2D III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Legendarni i tragiczni”, który odbył się 25 listopada.