• Klasyfikacja końcoworoczna

• Przedstawiamy poniżej listę uczniów i uczennic, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem na koniec roku szkolnego 2014/15.

Uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole:

Michał Brzeziński (IIIb) 5,72 Jonatan Maćkiewicz (Ib) 5,54 Karolina Hoffa (Ia)
          • Nasi absolwenci wśród najlepszych maturzystów

• Od czasu do czasu zdaża nam się chwalić naszymi absolwentami. wink

Tym razem, nasi absolwenci i absowentki znaleźli się wśród dziesiątki najlepszych maturzystów powiatu wągrowieckiego.

Najlepszy okazał się Piotr Kaszuba, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu, który uzyskał w rankingu 97,33 punktów otrzymując tym samym Nagrodę Starosty Wągrowieckiego w wysokości 1500 zł.
            Na drugim miejscu uplasowała się Marcelina Seemann, absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu, uzyskując wynik 93,33 punktów i nagrodę w wysokości 1000 zł.

• Wyniki egzaminów gimnazjalnych 2015

• Poniżej prezentujemy wyniki egzaminów gimnazjalnych (w procentach) oraz osoby, które uzyskały najwyższe wyniki.

Historia i WoS

szkoła – 61,54

gmina - 60,91

powiat - 58,66

województwo - 62,65

kraj - 64

Krzysztof Dereszyński IIID 97%, žPaweł Graszek IIIB 94%, žJakub Martyński IIIB 94%, žMateusz Bednarz IIIB 91%, Michał Stanulewicz IIIB 91%

• Zwycięzcy konkursu Ekoimpresje

• Na sam koniec roku niesamowitą nespodziankę sprawili nam i sobie nasi uzdolnieni plastycznie (i nie tylko smiley) uczniowie: Małgorzata Kaniewska, Michał Brzeziński i Paweł Tomczak.

Uczniowie są zwycięzcami XV Ogólnopolskiego Ekologicznego Konkursu Plastycznego Ekoimpresje 2015. Małgosia zdobyła I miejsce, Michał - III miejsce, a Paweł otrzymał wyróżnienie.

• Terminy egzaminów poprawkowych

• MATEMATYKA- 25.08 wtorek - godz. 900