• Remont idzie pełną parą

• We wrześniu rozpoczął się gruntowny remont sali gimnastycznej.

Zadanie nr 1 pn.: „Remont sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 1 w Wągrowcu” dofinansowane zostało przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej. Wartość dofinansowania wyniosła 121 385,00 zł.

• Wycieczka do Warszawy

• W dniach 24-25 września 2015r. czterdziestu uczniów klas trzecich A i D brało udział w wycieczce do Warszawy.

Zwiedziliśmy między innymi: gmach TVP, Stadion Narodowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki „Kopernik”, gmach Sejmu RP.

Spacerowaliśmy po Łazienkach Królewskich (Belweder, pomnik Fryderyka Chopina, Świątynia Diany, Stara Pomaranczarnia, Amfiteatr i Pałac na Wyspie) oraz Starym Mieście (plac Zamkowy, kolumna Zygmunta, Krakowskie Przedmieście, Rynek Starego Miasta, Barbakan, pomnik Małego Powstańca, mury obronne, plac Marszałka Józefa Piłsudskiego – Grób Nieznanego Żołnierza).

• Komisja Wyborcza do SU

• INFORMACJA o składzie Komisji Wyborczej Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec im. Marii Konopnickiej w wyborach do Samorządu Uczniowskiego 30 września 2015

Dyrektor Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec im. Marii Konopnickiej powołuje następujące osoby:

Weronika Godycka-Ćwirko, klasa 3a – Przewodnicząca
          • Informacja o wyborach do Samorządu Uczniowskiego

• Drodzy Uczniowie!

30 września, w środę, na drugiej i trzeciej godzinie lekcyjnej przeprowadzone zostaną wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Głosować można tylko na jednego kandydata, stawiając w kratce z lewej strony znak „X” (dwie przecinające się linie w obrębie kratki).

Postawienie znaku „X” przy nazwisku więcej niż jednego kandydata lub niepostawienie znaku „X” przy żadnym z nazwisk kandydatów, powoduje nieważność głosów.