• Kurtyna 2015

• Teatr Bez Nazwy wystąpił w XVII Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Kurtyna 2015 zorganizowanych przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wągrowcu. Aktorzy przedstawili fragment sztuki S. Mrożka: "Dom na granicy". Zdobyli Brązową Kurtynę, a oprócz tego Maciej Grzechowiak za kreację Dyplomaty otrzymał nagrodę aktorską. Więcej info

• Teatr Bez Nazwy w Łeknie

• 16.11 w Łeknie odbył się Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Nasze gimnazjum reprezentował szkolny Teatr Bez Nazwy. Zaprezentowali spektakl pt. "Drogi przyjacielu..." i zwyciężyli! Ogromnie nas cieszy pierwsze miejsce czternastki wspaniałych aktorów i oczywiście pani reżyser Barbary Orzoł. Wielkie gratulacje.

• Czy będzie konkursowy hat-trick?

• Krystian Ruciński, który już w drugiej klasie uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, w tym roku znowu zaskakuje. W etapach szkolnych Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i Wojewódzkiego Konkursu Historycznego uzyskał wymaganą liczbę punktów i dostał się do etapów rejonowych ww. konkursów. Czy Krystian osiągnie gimnazjalny hat-trick? Dowiemy się już wkrótce. W każdym razie trzymamy kciuki!

• Wyróżniona w Skokach

• W skockiej bibliotece odbyła się IX edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Głos Poezji" Tym razem recytatorzy musieli zmierzyć się z trudną poezją św. Jana Pawła II. Naszą szkołę rezprezentowały: Agata Baran, Karolina Orłowska i Adrianna Wekwert.

Ada zdobyła wyróżnienie za swą piękną recytację.