• Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Obrazek 1

13 stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 21. Finał WOŚP poświęcony jest ratowaniu życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Start - godzina 17.00 w Wiejskim Ośrodku Integracji i Aktywizacji Wsi w Rgielsku.

Szczególnie zapraszamy na występ grupy teatralnej "Kabaret Horrorek" z Wiatrowa, w której występują dziewczyny z 1B.

• Dla Oliwki

• Klasa 2 D, chcąc pomóc ciężko chorej siostrze kolegi z klasy, zorganizowała zbiórkę pieniędzy na sprzęt ratujący jej życie.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe dla siostry naszego kolegi - Oliwki. Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy:

4030,61 zł (cztery tysiące trzydzieści złotych sześćdziesiąt jeden groszy).

• Kolędnicy

• Tradycją stało się, że w okresie przedświątecznym uczniowie udają się do urzędów w Wągrowcu, aby w imieniu całej szkoły złożyć życzenia. Chór szkolny pod kierownictwem niezastąpionej p. Lidii Hermann przy akompaniamencie skrzypiec, organów, gitary i fletu, zaśpiewał najpiękniejsze kolędy.

• Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej

• W piątek 14 grudnia odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. W naszej szkole uprawnionych do głosowania było 149 uczniów. Zagłosowało i oddało ważny głos 111 uczniów. Nawięcej głosów (30) uzyskał uczeń klasy 3a Jakub Mathey i tym samym został radnym.

źródło: www.wagrowiec.eu/

• Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej

• W piątek, 14 grudnia w godz. 10-15 odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Uprawnieni do głosowania są uczniowie stale zamieszkali w Wągrowcu. Głosować można na przerwach. Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnej.

W skład Rady wejdzie 15 radnych w wieku 13 - 19 lat. Kadencja trwać będzie 2 lata. W naszej szkole wybieramy jednego kandydata do Rady.