• X Turniej Recytatorski "Głos Poezji"

• Jesiennego popołudnia 18.11 czworo naszych uczniów wzięło udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Skokach dla powiatu wągrowieckiego. Nas reprezentowali: Agata Baran, Adrianna Wekwert, Aleksandra Zachciał i Michał Baran. Jury przyznało dwie równorzędne pierwsze nagrody. Jedną z nich zdobył Michał Baran. Adrianna Wekwert zajęła drugie miejsce. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze. Gratulacje! (Barbara Orzoł)

• Gwiazdory na motocyklach i przyjaciele

• W dniach 8.11. 2016 r. do 18.11.2016 r. na terenie szkoły organizowana była zbiórka charytatywna artykułów papierniczych i zabawek na rzecz Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej i Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Wągrowcu. http://www.nordpool-media.com/images/f/prev/ib/ibxblb00293868.jpg

• Etapy szkolne wojewódzkich konkursów

• Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dostali się:

Karolina Hoffa z klasy 3a i Jonatan Maćkiewicz z klasy 3b

Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dostała się:

Gabriela Nowak z klasy 2c

Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dostali się:

• Wycieczka do Wrocławia

• Uczniowie 2c i 2d wraz z kolegami i koleżankami z innych klas spędzili 2 dni we Wrocławiu, podczas których zwiedzili miasto, najważniejsze zabytki stolicy Dolnego Śląska, odwiedzili Zoo i Afrykarium, nowoczesne muzeum wody Hydropolis oraz centrum nauki Humanitarium.

Wycieczka do Wrocławia

• Wieczór filmowy horrorów

• Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami zorganizowała 04.11 wieczór filmowy horrorów. Sądząc po dużej frekwencji, wieczór można uznać za udany.

Wieczór filmowy horrorów - Obrazek 1

Wieczór filmowy horrorów - Obrazek 2