• Warsztaty w języku angielskim

• Miejski Dom Kultury w Wągrowcu oraz Wągrowieckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne im. Stanisława Przybyszewskiego zorganizowały w piątek 8 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcące im Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu oraz Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec warsztaty na temat antydyskryminacji. Warsztaty prowadzone były przez wolontariuszy z poznańskiego Stowarzyszenie Jeden Świat oraz wolontariuszy zagranicznych z Węgier i Turcji przebywających w Polsce w ramach programu UE Wolontariat Europejski. Warsztaty odbywały w języku angielskim.
            Więcej na temat stowarzyszenia dowiedzieć można się na stronie internetowej: jedenswiat.org.pl. Tam z kolei - w zakładce "Workcampy" – znajdują się informacje na temat wakacyjnych (krajowych i zagranicznych) obozów dla wolontariuszy.

• Nasi absolwenci nagrodzeni stypendium

• Na Powiatowych Targach Edukacyjnych Starosta Wągrowiecki wręczył stypendia za wybitne lub bardzo dobre wyniki w nauce uczniom i uczennicom szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wągrowieckiego. Z przyjemnością informujemy, że wśród nich znalazło się również pięcioro naszych absolwentów: Zuzanna Babicz, Grzegorz Kaszuba. Michał Brzeziński, Anna Makowska, Kinga Matuszak.

• Konkurs na wiosenny wystrój klas

• Z okazji pierwszego dnia wiosny samorząd uczniowski zorganizował konkurs na najpiękniej udekorowaną klasę. Klasy miały tydzień na realizację zadania. We wtorek 22 marca komisja w składzie : Katarzyna Budzeń - dyrektor szkoły, Elżbieta Szymczak - pracownik obsługi, Filip Wesela - wiceprzewodnicząc
          • Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej cz.4

• W ramach projektu Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej, 21.03 rozegrano finałowe spotkanie pomiędzy klasami 3A i 3B.

Mecz wygrała klasa 3A.

1 set - 22:25 dla kl.3B

2 set - 25:23 dla kl.3A

3 set - 25:23 dla kl.3A