• Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej cz.3

• W ramach projektu Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej, 8.03 rozegrano mecz pomiędzy klasami 3B i 3C. Spotkanie wygrała klasa 3B.

1 set - 25:23 dla kl.3B

2 set - 25:20 dla kl.3B

3 set - 27:25 dla kl.3B

Natomiast 15.03 rozegrano mecz pomiędzy klasami 3A i 3D. Spotkanie wygrała klasa 3A.

• Julia podwójną laureatką

• Rzadko zdarza się sytuacja, że uczeń bądź uczennica zostają podwójnymi laureatami. W ubiegłym roku został nim Michał Brzeziński obecnie uczeń I LO. W tym roku poszczycić możemy się aż dwoma podwójnymi laureatami - Krystianem Rucińskim i Julią Wiecanowską.

Julia Wiecanowska został laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, a wcześniej Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. A przygotowywały ją panie: Barbara Orzoł i Danuta Gaertner.

• Jeden konkurs - cztery laureatki

• 12 marca odbył się wojewódzki Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim "Ta kropla krwi wrzącej". W konkursie wzięły udział: Julia Adamczewska, Julita Piechowiak, Martyna Muszyńska, Martyna Śróda. Wszystkie dziewczęta zostały laureatkami konkursu. Do konkursu przygotowywała je pani Wioleta Szafran. Wielkie gratulacje!

• Finalistka konkursu języka angielskiego

• Katarzyna Miężalska wzięła udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Poziom na etapie wojewódzkim był bardzo wysoki, z ponad 100 uczestników do części ustnej dostało się tylko 13 osób. Kasia otrzymała tytuł finalisty.

• Etap szkolny konkursu matematycznego

• Etap szkolny konkursu matematycznego - Obrazek 1

Już niebawem, bo 19 marca odbędzie się XII Powiatowy Konkurs Matematyczny. Etap szkolny konkursu wyłonił uczniów i uczennice, którzy reprezentować będą naszą szkołę w Żelicach.
            Poziom był wyrównany, dlatego konieczne były dogrywki.

Z klas pierwszych w konkursie powiatowym udział wezmą: Kamil Bagnosz, Magdalena Trzcińska, Michał Baran