• Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej

1. Każdego roku szkolnego rodzice ponownie zapisują dziecko do świetlicy szkolnej.
            2. Nabór dzieci do świetlicy szkolnej odbywa się od 17 do 24 sierpnia br. na podstawie złożonej przez rodziców/ opiekunów prawnych karty zgłoszenia ucznia do świetlicy.
            3. Kartę zgłoszenia ucznia do świetlicy szkolnej możn
          • Zaświadczenie o wynikach egzaminów ósmoklasisty

• Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty prosimy, w miarę możliwości, odebrać 31 lipca w godzinach 9.00-12.00. Będzie również możliwość odbioru w poniedziałek 3 sierpnia. Zaświadczenia mogą zostać wydane uczniom lub rodzicom/opiekunom prawnym.

• Podręczniki do nauki religii

• klasa „0” Tak! Jezus mnie kocha - E. Kondrak, ks. K. Mielnicki, wyd. Jedność

klasa 1 Poznaję Boży świat - E. Kondrak, ks. K. Mielnicki, wyd. Jedność

klasa 2 Idziemy do Jezusa - E. Kondrak, ks. J. Czerkawski, wyd. Jedność

klasa 3 Jezus jest z nami - E. Kondrak, ks. J. Czerkawski, wyd. Jedność

klasa 4 Miejsca pełne bogactw - E. Kondrak, ks. K. Mielnicki, wyd. Jedność (podręcznik + ćwiczenia)

• Projekt Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020

• W tym roku szkolnym uczniowie i uczennice naszej szkoły Sara Meler, Zofia Bejmowicz, Anna Białek, Weronika Kubale, Maja Myszka, Igor Owsianny, Katarzyna Zych, Anna Gust, Marta Dobrochowska, Dawid Gruszczyński, Gabriela Konwińska pod opieką p. Wiolety Szafran brali udział w projekcie Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2020. Grupa zajęła się przygotowaniem biografii Tadeusza Nożyńskiego - wągrowieckiego historyka, regionalisty, nauczyciela, bibliotekarza.

• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

• Ze względów sanitarnych zakończenie roku będzie odbiegało od lat poprzednich.

O godzinie 8.00 na boisku szkolnym rozpocznie się zakończenie klas ósmych. Następnie klasy ósme zostaną poproszone o odbieranie świadectw na I korytarzu obok wejścia głównego.

Pozostałe klasy odbierają świadectwa według harmonogramu: