• Nauczanie zdalne

• Klasy 6a, 8a, 8b są do poniedziałku włącznie skierowane na nauczanie zdalne. Uczniowie wracają do szkoły we wtorek.

Plan lekcji zdalnych na piątek 23.10.2020 znajduje się poniżej.

W związku z dynamiczą sytuacją, plan lekcji na poniedziałek zostanie umieszczony w terminie późniejszym. Proszę śledzić stronę internetową.

• Informacja dotycząca Dnia Edukacji Narodowej

• Dnia 14 października nie ma zajęć lekcyjnych. Odbywają się nieobowiązkowe zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach zajęć lekcyjnych. Dzieci zapisane do świetlicy mogą skorzystać z opieki zgodnie ze swoimi zwyczajowymi godzinami przebywania.

Prosimy o przekazanie wychowawcom informacji, czy Państwa dzieci będą korzystać z zajęć opiekuńczych.

• Obiady od poniedziałku

• Rada Rodziców informuje, że od poniedziałku rusza dostawa obiadów dla uczniów, których rodzice zamówili obiady. To, co dzieci będą miały zaserwowane, znajdziecie poniżej. W tym miesiącu termin opłat za obiady do 20 października. Wszystkie należności i sprawy dotyczące obiadów załatwiać należy z firmą cateringową. Wszystkie dzieci, zapisane na obiady na 12.30 muszą się wstawić do świetlicy w małej szkole.

• Obiady - catering

• Rada Rodziców zdecydowała o wyborze firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE SEBASTIAN HOFFMANN z Łazisk na dostawcę obiadów do szkoły.

Z obiadów skorzystać mogą dzieci z klas 0-4, które są zapisane do świetlicy.

Prosimy o wypełnienie formularza deklaracji i dostarczenie do sekretariatu szkoły osobiście lub mailowo. Szkoła przekaże deklaracje firmie cateringowej.

• Dziennik elektroniczny UONET+

• Szanowni Państwo,

Przypominamy, że warunkiem otrzymania dostępu do dziennika elektronicznego jest wprowadzenie do e-dziennika adresu e-mail rodzica/opiekuna, który należy podać wychowawcy klasy, jeśli jeszcze tego Państwo nie zrobili.

Link do dziennika elektronicznego: