• Dwoje laureatów z Konkursu Biologicznego

• Z ogromną przyjemnością informujemy, że zakończył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, w którym brali udział: Agata Redosz z 3a oraz Michał Brzeziński z 2b. Oboje zdobyli tytuł laureata, który daje możliwość zwolnienia z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego. Serdeczne gratulacje!!!

• Konkurs pięknego czytania po niemiecku

• Konkurs pięknego czytania po niemiecku - Obrazek 1

Rozstrzygnięty został szkolny "Konkurs pięknego czytania po niemiecku". Wziąć w nim udział mogł każdy, kto uczy się języka niemieckiego od kilku lat, czy kilku miesięcy. Zadaniem uczestników było przygotowanie tekstu wiersza lub prozy po niemiecku. Przy ocenie brane były pod uwagę: poprawność językowa, wymowa, płynność czytania i interpretacja.

• X Powiatowy Konkurs Matematyczny

• Po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych, uczniami reprezentującymi Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec im. Marii Konopnickiej w X Powiatowym Konkursie Matematycznym w Żelicach będą: klasy pierwsze: Daniel Komasiński, Krystian Ruciński klasy drugie: Michał Brzeziński, Paweł Graszek - ponieważ będzie
          • Ekonomia społeczna wokół nas

• "Ekonomia społeczna wokół nas" - to tytuł konkursu zorganizowanego przez Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej dla Subregionu Pilskiego oraz Fundację Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości. Wyróżnienia otrzymali - Michał Brzeziński oraz Emilia Przesławska, Weronika Godycka-Ćwirko, Julita Jarosz.