• Miły gest uczniów

• Podczas uroczystości ukończenia gimnazjum klas trzecich, te trzy piękne kwiaty - strelicje królewskie, trafiły do trzech najważniejszych osób w naszej szkole: pani dyrektor, pani wicedyrektor i uwielbianej przez uczniów pani Eli Szymczak Miły gest uczniów - Obrazek 1❤️.

Zdjęcie użytkownika Gimnazjum nr 1 Gminy Wągrowiec/Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej.

• Egzaminy poprawkowe

• Terminy egzaminów poprawkowych

MATEMATYKA

poniedziałek 28.08.2017, godz.900

JĘZYK NIEMIECKI

poniedziałek 28.08.2017, godz.900

JĘZYK POLSKI

poniedziałek 28.08.2017, godz.1100

FIZYKA

wtorek 29.08.2017, godz.900

• Zakończenie roku szkolnego

• 23 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W obecności całej społeczności szkolnej wręczono nagrody dla uczniów ze świadectwem z wyróżnieniem ufundowane przez Radę Rodziców oraz dla uczniów, którzy zdobyli tytuły laureata na konkursach przedmiotowych.

Zakończenie roku - zdjęcia

• Ukończenie gimnazjum

• 22 czerwca odbyła się uroczystość ukończenia gimnazjum przez klasy trzecie. W tym roku skromna ze względu na remont szkoły, ale i symboliczna biorąc pod uwagę zmiany jakie czekają na nas w przyszłym roku szkolnym. Nagrodzono uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, młodych sportowców, którzy osiągnęli znaczące wyniki, uczniów, którzy zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tych, którzy udzielali się w wolontariacie. Tytuł najsympatyczniejszej trzecioklasistki i najsympatyczniejszego trzecioklasisty, przyznawany przez klasy pierwsze i drugie przypadł Agacie Baran i Błażejowi Pilasowi. Prymusem szkoły 2016/2017 została Karolina Hoffa.

• Lekcja kaligrafii

• Klasa 2d wzięła udział w lekcji kaligrafii w Bibliotece Pedagogicznej. Młodzież miała okazję wysłuchać krótkiego wykładu o historii piśmiennictwa, dotknąć starych urządzeń do pisania i poćwiczyć piękne pisanie i zdobienie. A wszystko to w zrekonstruowanej sali lekcyjnej z początków XX wieku.

Lekcja kaligrafii- zdjęcia