• Godziny otwarcia sekretariatu

• W okresie wakacji sekretariat czynny jest od 9.00-13.00.

Od 2 sierpnia do 13 sierpnia sekretariat jest nieczynny.

Kontakt telefoniczny: 693782882, mailowy: spkolejowa@gmail.com

• Zakończenie roku szkolnego

• Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek o godzinie 8.15 na boisku szkolnym dla klas 4-8, w salach lekcyjnych dla klas 0-3. Odwozy są o godz. 9.30.

Basen dla klas 2-3 odbędzie się zgodnie z piątkowym planem. Rodzice są proszeni o przywiezienie dzieci na godzinę 12.00 do szkoły i odbiór ze szkoły o 14.30.

• Legitymacja szkolna w aplikacji na smartfona

• Od września 2021 uczniowie będą mogli ściągnąć aplikację Ministerstwa Cyfryzacji na smartfona z legitymacją szkolną. W celu skorzystania z aplikacji uczeń musi przesłać zdjęcie legitymacyjne w dzienniku Vulcan w swojej karcie ucznia. Zdjęcie i dane ucznia po akceptacji sekretariatu zostaną przesłane do aplikacji mlegitymacja.

• Program "Umiem pływać"

• Szkoła przystąpiła do programu Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pn. „Umiem pływać". Projekt realizowany jest za posrednictwem Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS w Poznaniu i zakłada 20 godzin lekcyjnych nauki pływania dla dzieci z klas I - III szkół podstawowych.

Poniżej zamieszczamy tematykę zajęć i harmonogram.