• Zmiana kursu autobusu

• Od poniedziałku 31 maja 2021 r. do 25 czerwca 2021 r. następuje zmiana godziny kursu liniowego nr 67031

PKS z godzin 14:40 na godzinę 15:05 z Wągrowca (dworzec) w kierunku Rgielsko, Jankowo, Ochodza, Łaziska Wągrowiec.

• "230. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja" - wyniki konkursu

• 18.05.2021 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Łeknie odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego zorganizowanego z okazji 230. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Komisja powołana przez dyrektora GOK w Łeknie w składzie: przewodnicząca komisji – pani Kamila Kłos – pracownik ds. promocji, turystyki i współpracy z zagranicą w Urzędzie Gminy Wągrowiec, pani Romana Ptak – starszy bibliotekarz BPGW w Łeknie oraz Pani Wioleta Frasz – młodszy bibliotekarz BPGW w Łeknie oceniła łącznie 64 prace plastyczne.

• Konkurs "Magiczna książka"

• Literacki konkurs „Magiczna książka” pod patronatem Gazety Wągrowieckiej Region NEWS skierowany był do uczniów szkół podstawowych powiatu wągrowieckiego. Zadaniem uczniów było napisanie opowiadania, własnoręcznie o tym, co się wydarzyło, po przeczytaniu książki. Opowiadanie mogło mieć dowolną długość, mogło się odnosić do rzeczywistych przeżyć lub tych całkiem wymyślonych. Tych drugich było znacznie więcej, niektóre dzieci znalazły się na pustyni, ktoś poznał tajemniczego pana Konduktorskiego, a jeszcze ktoś inny spotkał krasnoludka. Kilka prac było bardziej rzeczywistych: dzieci pisały o swoich przeżyciach i przemyśleniach po przeczytaniu ciekawej książki. Wszystkie opowiadania były ciekawe i wymagały od dzieci sporo pracy i zaangażowania.

• Organizacja pracy szkoły od 17 maja

• Od 17 do 28 maja klasy 7a, 8a i 8b realizują naukę stacjonarnie, klasy 4, 6a, 6b, 7b – w dalszym ciągu zdalnie.

Zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej realizowane będą w zależności od grupy zdalnie lub hybrydowo.

Plan dowozów dla klas 0-8 ulega zmianie i odbywać się będzie wg poniższego rozkładu.