• Drzwi otwarte

• Serdecznie zapraszam naszych przyszłych uczniów i uczennice wraz z rodzicami w dniach 15-17 lutego.

Danuta Karczewska

• Charytatywny bal karnawałowy

• Członkowie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu oraz Dyrektor szkoły składają najserdeczniejsze podziękowania wszystkim sponsorom, firmom, osobom prywatnym, którzy wsparli naszą inicjatywę i zabawę karnawałową w Grylewie. To dzięki Wam mogliśmy zorganizować charytatywne licytacje, a wszystkie zebrane środki finansowe zostaną wydatkowane na potrzeby uczniów naszej szkoły. Pomnożyliśmy dobro otrzymane od Was! Dziękujemy również wszystkim naszym Gościom za niezwykłą atmosferę, przemiłe towarzystwo, humor i wspaniałą zabawę.

• Przekształcenie szkoły

• Szanowni Państwo,

Rada Gminy Wągrowiec podjęła uchwałę intencyjną w sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu poprzez utworzenie podporządkowanych jej organizacyjnie Szkoły Filialnej im. Franciszka Łakińskiego w Łaziskach o strukturze organizacyjnej klas I – III wraz z oddziałami przedszkolnymi oraz Szkoły Filialnej im. ks. Jakuba Wujka w Siennie o strukturze organizacyjnej klas I – III wraz z oddziałami przedszkolnymi.

• Obiady od stycznia 2023 r.

• W przyszłym roku kalendarzowym obiady dostarczać będzie w dalszym ciągu Zajazd Łakina w tej samej kwocie.

Bardzo proszę przelać w dniach 1-2 stycznia 2023 (WAŻNE!!! Ze względu na koniec roku i kwestie księgowe, bardzo proszę o nieprzelewanie opłaty wcześniej) kwotę 95 zł za zamówione obiady.

Uczniowie będą korzystać z obiadów od 2 stycznia.