• Informacja dla nowoprzyjętych uczniów

• Nowi uczniowie i uczennice proszeni są o dostarczenie świadectwa ukończenia danej klasy w dniach 23.06-30.06. Osoby chętne mogą umówić się w sekretariacie na zwiedzanie szkoły.

• Rok szkolny 2022/2023 właśnie dobiegł końca!

• W sali gimnastycznej zebrali się zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie. W czasie uroczystego apelu zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, dyplomy oraz podziękowania.

Dziękujemy wszystkim, życzymy bezpiecznych i udanych wakacji

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały/li:

• Laureat konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

• Stanisław Laskowski – uczeń klasy piątej zdobył III miejsce w XXVII Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce. Z 511 zawodników w etapie powiatowym konkursu do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 114 uczniów, z tego 74 zostało laureatami konkursu.

• Lokalny program wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Gminie Wągrowiec.

• ​​​​​Informacje o stypendium

Program przeznaczony jest dla uczniów pobierających naukę na terenie Gminy Wągrowiec bez względu na miejsce zamieszkania ucznia oraz uczniów szkół podstawowych dla których Gmina Wągrowiec jest organem prowadzącym.

III. W ramach Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Gminie Wągrowiec podjęta została uchwała Nr LIX/519/2022 Rady Gminy Wągrowiec w sprawie określenia szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży, formy i zakresu tej pomocy oraz trybu postepowania w ramach „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Gminie Wągrowiec”, na podstawie której przyznawane są: