• INFORMACJA O OPŁACIE ZA OBIADY!

• Szanowni Rodzice!

Opłata za miesiąc październik wynosi 110 zł.
            Prosimy o TERMINOWE wpłaty na konto bankowe znajdujące się w regulaminie posiłków na stronie szkoły do dnia 25.09.2023 r.

• I Gala Edukacyjna

• 30 sierpnia 2023 r. w Urzędzie Gminy Wągrowiec odbyła się I Gala Edukacyjna z okazji podsumowania roku szkolnego 2022/2023 poświęcona uroczystemu wręczeniu nagród edukacyjnych oraz stypendiów Wójta Gminy Wągrowiec. Stypendia oraz nagrody edukacyjne przyznane zostały w ramach uchwalonego przez Radę Gminy Wągrowiec „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów z Gminy Wągrowiec”. Celem programu jest wzrost aktywności edukacyjnej uczniów, zwiększenie liczby uczestników olimpiad, konkursów przedmiotowych, a także wzrost motywacji nauczycieli do indywidualizacji procesów nauczania oraz podnoszenia swoich kwalifikacji, celem sprostania nowym oczekiwaniom i potrzebom uczniów wybitnie uzdolnionych, a także zwiększenie zaangażowania rodziców w edukację swoich dzieci.

• Upamiętnienie wybuchu I wojny światowej

• 1 września 1939 r. rozpoczął się jeden z najtrudniejszych rozdziałów w historii Polski, Europy i świata. Dzisiaj oddaliśmy cześć poległym i złożymy hołd bohaterom. Kwiaty pod pomnikiem pomordowanych przez hitlerowców mieszkańców ziemi wągrowieckiej w Bukowcu oraz pod tablicą pomordowanych nauczycieli powiatu wągrowieckiego złożyła delegacja Szkoły na czele z Dyrektor Danuta Karczewską i Samorządu Gminy Wągrowiec na czele z Wójtem Gminy Wągrowiec Przemysławem Majchrzakiem i zastępcą Wójta. W uroczystości wzięli udział również członkowie rodziny zamordowanego śp. J. Owoca.

• Rok szkolny 2023/2024

• Szanowni Państwo, Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie!

Niniejszym, chciałabym serdecznie powitać w naszej społeczności szkolnej nowych Rodziców oraz 36 Uczennic i Uczniów klas pierwszych i 47 nowo przyjętych ze szkół z Sienna, Łazisk i Wiatrowa. Nowi uczniowie uczyć się będą w nowo powstałych klasach lub będą zwiększać szeregi obecnych klas.

• ul. Kolejowa 14, 62-100 Wągrowiec Poland
      • Dyrektor: Danuta Karczewska Wicedyrektor: Anna Brzezińska
      • Sekretariat czynny w godz. 7.45 - 15.15. Sekretariat obsługuje Katarzyna Ratajczak.