• Powiatowy etap XIV Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski

• W czwartek 19 października 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbył się powiatowy etap XIV Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Jesteśmy dumni, że wśród wyróżnionych znaleźli się Laureaci Marysieńki 9 listopada będą reprezentować Powiat Wągrowiecki na olimpiadzie w Pile na szczeblu ponadpowiatowym.

• Konkurs z okazji Dnia Dyni

• Dziś w świetlicy podczas Dnia Dyni odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na „Najciekawszą Dynie”. Na konkurs wpłynęło 16 prac. Wszystkie dynie były wyjątkowe i przed jury stało nie lada proste zadanie. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Gabriela Wiatr

II miejsce - Sandra Nowak

III miejsce - Adam Othman

• Turniej Szachowy

• Dwie drużyny reprezentujące naszą szkołę wzięły dzisiaj udział w TURNIEJU SZACHOWYM, który odbył się w galerii wągrowieckiego Miejskiego Domu Kultury. Drużyna klas starszych wystąpiła w składzie: Nadia Piaskowska, Ignacy Michalski i Antoni Piotrowski. Ekipa młodsza w składzie Zuzia Andrzejewska, Wiktor Stróżewski, Janek Święciochowski oraz Piotrek Michalak zakwalifikowała się do turnieju wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w grudniu.

• Szkolna Olimpiada Sportów Nietypowych

• 27. października rozpoczęła się Olimpiada Sportów Nietypowych dla klas 1-3. Cykliczne comiesięczne spotkania rozpoczęliśmy rozgrywką w kręgle. Pierwsze starcie wygrali trzecioklasiści, otrzymując 4 punkty. Drugie miejsce zajęli uczniowie klasy 1b, mając na swoim koncie 3 punkty. Na III miejscu uplasowali się uczniowie klasy 1a, zdobywając 2 punkty. Dzielnie walcząca klasa 2a wywalczyła 1 punkt.