• Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.
      • Johann Wolfgang Goethe
      • Pomoc techniczna

•

Obsługą techniczną, koordynowaniem i monitorowaniem kształcenia na odległość zajmuje się dyrektor i wicedyrektor. W razie problemów należy kontaktować się pod numerem telefonu 693782882, mailowo: spkolejowa@gmail.com lub poprzez dziennik elektroniczny.

Jeżeli macie Państwo problem z dostępem do Internetu prosimy o kontakt, aby omówić inny inny sposób przekazywania uczniowi/uczennicy materiałów lub wypożyczenia komputera ze szkoły.

Kochani Uczniowie! Wykorzystując nową sytuację, która pozbawiła Was kontaktu ze sobą, a pozostawiła tylko kontakt przez media społecznościowe, przygotowałam dla was mini ulotkę o „Bezpieczeństwie w Siecie”

Kochani! Pamiętajcie Internet ma sporo plusów, ale jest też sporym zagrożeniem. Dbajcie o siebie, znajdźcie inne sposoby na spędzanie wolnego czasu, pomyślcie o aktywności fizycznej, a może warto byłoby napisać list do koleżanki/kolegi, której dawno nie widzieliście? Pozdrawiam Was serdecznie

Anna Hinc pedagog/psycholog

"Jak skutecznie uczyć się domu"