• Otwórz szeroko oczy i rozejrzyj się
        czy ktoś nie potrzebuje trochę czasu, trochę uwagi.
        Może jest to człowiek samotny albo zgorzkniały,
        albo chory, albo niedołężny.
        Może starzec, a może dziecko.
        Nie pomiń okazji, gdy możesz coś z siebie ludziom ofiarować jako człowiek.

• Albert Schweitzer
      • Pedagog/Psycholog szkolny

• W sprawach bieżących można się kontaktować w godzinach 8.00-16.00. Pedagog pracuje w szkole codziennie w godzinach 9.00-11.00. W pozostałych godzinach pracuje zdalnie.

W sprawach pilnych również w godzinach popołudniowych. Pedagog/psycholog prowadzi konsultacje telefoniczne, mailowe i online dla uczniów, rodziców, nauczycieli.

Pedagog/psycholog prowadzi zajęcia emocjonalno-społeczne z uczniami, których rodzice wyrazili taką potrzebę.

Kontakt w celu omówienia problemów – telefoniczny pod numerem telefonu służbowego 693005215, mailowy ahincpedagog@interia.pl, dziennik elektroniczny, Messenger, WhatsApp, Skype.

Podczas rozmowy pedagog ustali możliwości rozwiązania problemu i formę kontaktu z uczniem i rodzicami i warunki odbycia takiej rozmowy z uczniem.

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice,

przypominam,że w czasie kwarantanny szkoła i wszyscy nauczyciele pracują zdalnie. Jest to czas kiedy nasze emocje biorą nad nami górę, budzi się w nas sporo lęku. W sytuacji kiedy potrzebujecie rozmowy o swoich aktualnych trudnościach, potrzebach, emocjach zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Numer telefonu służbowego 693 005 215, mail: ahincpedagog@interia.pl.
        Zapraszam do kontaktu :)
        Anna Hinc - psycholog/pedagog

Zajęcia z relaksacji dla klas ósmych

1. Prezentacja

stres_prezentacja.pdf

2. Praktyka

Link do Treningu Jacobsona - relaksacja

Zapraszam Państwa na nagrany live Agnieszki Misiak- psychologa dziecięcego, o wspieraniu dzieci w radzeniu sobie z lękiem. Pamiętajmy, my dorośli mamy wpływ na to, w jaki sposób aktualna sytuacja zostanie przyjęta przez wasze/ nasze dzieci.

Podaję link do strony gdzie znajduje się live „Jak wspierać dzieci w radzeniu sobie z lękiem”.

Poniżej garść wskazówek, o czym należy pamiętać w najbliższych tygodniach.