• Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.
      • Johann Wolfgang Goethe
      • Organizacja pracy szkoły

•

Sekretariat jest czynny w godzinach 7.30-15.30. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 693782882 i załatwianie osobiście tylko najpilniejszych spraw.

Nauczyciele i pedagog szkolny pracują zdalnie i prowadzą konsultacje wg harmonogramu na stronie szkoły. Można się z nimi kontaktować w godzinach 8.00-16.00. W tym czasie są do dyspozycji uczniów i rodziców przez dziennik elektroniczny lub zgodnie ze sposobem komunikacji ustalonym z rodzicami i uczniami (np. mail, telefon, komunikatory internetowe, grupy facebookowe, itp.).

Lista z adresami mailowymi nauczycieli znajduje się tu: lista kontaktów do nauczycieli.

Dyrektor i wicedyrektor jest dostępny dla rodziców i uczniów również pod adresem mailowym: spkolejowa@gmail.com lub przez dziennik elektroniczny

Klasy 1-3 realizują zajęcia wychowawczo-dydaktyczne wg ustalonego planu lekcji.

Dla klas 5,7,8 organizowane są konsultacje w szkole według harmonogramu dostępnego na stronie szkoły. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z nauczycielem, ponieważ w sali może przebywać 9 uczniów.

Poranne dowozy PKS odbywają się zgodnie z rozkładem jazdy.

Świetlica pracuje w godzinach 7.00-16.00.

Biblioteka pracuje codziennie w godzinach 10.00-11.00.

Gabinet pielęgniarki jest czynny w godzinach 9.00-12.00.